Земельне питання: сесія міськради не подолала вето Марцінківа – не зібрався кворум (ФОТО)

Автор: Застава Максим

20 Jul, 2021 12:28

Поділитись публікацією
Земельне питання: сесія міськради не подолала вето Марцінківа – не зібрався кворум (ФОТО)

20 липня на позачерговій сесії франківської міськради мав відбутися повторний розгляд питання про виділення земельної ділянки, днями ветоване міським головою.

Читайте також: Спорткомплекс “Електрон” продають. 6 років тому мерія його викупила та обіцяла відновити. – Фактчек Галки

За відсутності Руслана Марцінківа, який наразі у відпустці, сесію проводив секретар міської ради Віктор Синишин, пише «Галка».

Нагадаємо, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків намагався віддати під житлову забудову землю, виділену для будівництва дитячого садочка на Каскаді. Втім, після розголосу, був вимушений накласти на відповідне рішення міськради вето.

Мова про земельну ділянку неподалік “Епіцентру” площею 0,5172 га, передбачену генеральним планом міста для будівництва та обслуговування дошкільного навчального закладу. Свого часу цю, вже другу ділянку на Каскаді, виділили під будівництво садочка стараннями народної депутатки Оксани Савчук.

«Є розпорядження міського голови зупинити рішення сесії від 8 липня 2021 року. Нині збираємося на позачергову сесію, щоб повторно розглянути це питання», – зазначив Синишин.

Проте на сесію прибули лише 15 депутатів, тож сесія неповноважна, адже не зібрався кворум.

Синишин порадився із присутніми обранцями й вирішив, що нема змісту відкладати початок сесії. Отже, сесію визнали такою, що не відбулася – вето не подолано.

«Мав відбутися розгляд земельного питання. Були виявлені певні неточності і проєкт рішення відправлено на доопрацювання. Це не нагальне питання, тому буде винесене на наступну позачергову сесію, коли міський голова вийде з відпустки», – додав Синишин.