“Зганьбившись” сьогодні на демонтажі, комунальники забезпечили узаконення двох майданчиків і знесення третього – Смушак

Автор: Турій Роман

31 Jul, 2014 20:18

Поділитись публікацією
“Зганьбившись” сьогодні на демонтажі, комунальники забезпечили узаконення двох майданчиків і знесення третього – Смушак

Михайло Смушак, директор Департаменту комунального господарства радить не брати на віру заяви працівників літників про те, що вони офіційно працевлаштовані, не убачивши при цьому відповідних документів. Зрештою, офіційне працевлаштування – це не досягнення, а законна вимога.

Читайте також: Затягнули паски: Марцінків і його 10 заступників встановили собі 100% доплати на 2023 рік

«Ох ці недолугі комунальники! Як вони могли? – Завдали збитків чесним бізнесменам, які мають всі дозвільні документи та ще й працівники офіційно працевлаштовані. Уявляєте, офіційно працевлаштовані (це як досягнення). А хтось бачив ті документи? – Ні, бо їх не існує. Це перше. Друге – завдяки тому, що ми почали демонтаж, вони швиденько прибігли у виконком писати заяву на узаконення і навіть погодились оплатити подвійну вартість. Третє – якби не бритоголові братки, які з’явилися на демонтажі і погрожуючи фізичною розправою, не дали його продовжити, цей майданчик знесли б повністю. Міліція на численні дзвінки так і не приїхала щоб виконати свій обов’язок і забезпечити роботу», – написав на своїй сторінці у ФБ Михайло Смушак.

Окрім того, за його словами, комунальники зовсім не зганьбилися.

« І ще, щодо двох інших майданчиків: на Незалежності 35 власники самостійно його демонтували. А на майданчик біля “Піцци плюс” власники отримали дозвіл. Таким чином, зганьбившись сьогодні на демонтажі, комунальники забезпечили узаконення двох майданчиків і знесення третього. Завтра продовжимо ганьбитись», – написав Смушак.

Нагадаємо, сьогодні комунальники намагалися демонтувати незаконний літник біля фонтану. Його спершу як могли боронили дівчата-офіціантки. Окрім того, Смушак відзначав, що рішення про демонтаж Департамент не приймає.

 

Теги: