Жахливі подробиці катувань у підвалі: слов’янські терористи практикують розтяжку і перевірку бронежилета

Автор: Турій Роман

25 Jun, 2014 08:31

Поділитись публікацією
Жахливі подробиці катувань у підвалі: слов’янські терористи практикують розтяжку і перевірку бронежилета

Пекельні катування практикують терористи у Слов’янську: імітують розстріл і перевірку бронежилета, зачитують вироки, не дають спати і б’ють туди, де найбільше болить.

Про методи, які практикуються у катівні, розповів Обозревателю біженець зі Слов’янська Володимир Панібратченко.

«У підвалі Слов’янського СБУ людям із зав’язаними очима не дають прилягти, не дозволяють спертися на стіну, не дозволяють спати. Через це мутиться в голові і починається біль в хребті», – розповів він.

Полоненим навіюють, що вони зрадники, принижують, щоб зламати психологічно.

«Знущалися як могли: заходили в підвал і читали вірші про ввічливого зеленого чоловічка, як про героя».

Панібратченко стверджує, що всі, хто охороняє полонених у Слов’янську, це приїжджі садисти.

«Є там садисти з РФ, є й українці. Один був студент факультету політології, як він сказав, з Одеси. Кожні 5 хвилин заходив до нас і, підкравшись до бранця, що сидить з зав’язаними очима, бив того палицею по гомілці. Це найболючіше місце і кожен удар сприймається так, ніби тебе проколюють голки».

Волонтери, які проводять роботу з вивільненими заручниками, зазначають, що найпоширеніші тортури терористів ДНР і ЛНР – це імітація розстрілу і тестування бронежилета.

«Людину ставлять до стіни із зав’язаними очима, і зачитують розлогий вирок. Промовляють ім’ям республіки до вищої міри, після цього або лунає клацання, або пускають автоматну чергу вище голови. Зазвичай, якщо на питання де ти живеш, відповідаєш в Україні, а не в ДНР – це привід для розстрілу. Ще надягають на бранця бронежилет і стріляють. Ріжуть ножем по всіх частинах тіла, роблять невеликі надрізи. Деяких бранців змушували мити машини, в яких були сліди крові, кишки, мізки. Ще є тортура розтяжка – коли ззаду пов’язують руки і ноги, так що людина не може захищатися і б’ють», – каже правозахисник, який просить себе не називати.

Раніше повідомлялося, що терористи знущаються над полоненим мером Горлівки і накачують наркотиками, пише газета.юей.