Жереб кинуто – сформовані групи четвертого шкільного турніру з футзалу

Автор: Турій Роман

28 Oct, 2014 22:37

Поділитись публікацією
Жереб кинуто – сформовані групи четвертого шкільного турніру з футзалу

28 жовтня відбулося жеребкування четвертого розіграшу”Кубок НФК “Ураган”. 

Читайте також: Енергетики вибачились за рекламу перевезень з Буковелю до Москви

Цьогоріч про участь у масштабному соціальному проекті заявили 30 навчальних закладів Івано-Франківська, а це означає, що понад 350 активних школярів включаться у неймовірний вир боротьби за мрію.

Уже традиційно привітав всіх присутніх президент НФК “Ураган”, головний ініціатор та організатор турніру Олександр Бубен, який розповів про основні новації четвертих за ліком змагань.

“Шкільний кубок завжди повниться нововведенням, цьогоріч – не виняток. Головною новацією стає те, що дещо змінилася назва турніру, в ній більше не фігурує прізвище президента клубу. На разі НФК “Ураган” в пошуках партнерів, один з яких зможе вписати свої ім’я в історію четвертого кубку, – розпочав Олександр Олександрович.

Малий Кубок в сезоні 2014/2015 знову об’єднуватиме команди, що “вилітають” після групового етапу. Окрім них, до боротьби за “малий трофей” та 10 тисяч гривень долучатимуться і школи, що припиняють боротьбу після стадії 1/8 фіналу. До речі, Малий Кубок цього року проходитиме під патронатом одного з нових партнерів, чиє ім’я звучатиме у назві – “Малий Кубок Укрексімбанку” .

До того ж, Президент НФК “Ураган” закликав школи проявляти ентузіазм та активність не тільки на спортивному майданчику, а й у змаганнях креативу: конкурсі черлідерів, кращих вболівальників, конкурсах творчих робіт, саморобок та “селфі-фото”.

BubenCup

Теги: