Жіночий мітинг у Пасічній відвідав голова обласної ради

Автор: Людмила Баран

25 Сер, 2014 20:17

Поділитись публікацією
Жіночий мітинг у Пасічній відвідав голова обласної ради

Жінки впродовж своєї акції протесту обурювалися, чому до них не з’являється ніхто з міського чи обласного керівництва, народних депутатів. Близько шостої години прибув Василь Скрипничук.

Читайте також: В обласній раді – нова депутатка

Після кількагодинного «хороводу» на перехресті Галицької і Целевича жінки втомилися і влаштували сидячий протест. Дорогу перекрили шинами.

Пропускали лише швидку допомогу, машини «Водоекотехпрому» та автівки з маленькими дітьми всередині.
Водії і перехожі сварилися з протестувальницями, але ті казали, що їм байдуже до їхніх незручностей, бо їхні сини та чоловіки у небезпеці.

«Чому ніхто з мешканців не дзвонить до міської чи обласної влади, аби вони владнали ці незручності? Дорога перекрита, машини з хворими не доїжджають до лікарні, діти на газоні сплять, а вони нічого не роблять! Що, святкують? Де мер? Де депутати, де «Свобода»? Де Троценко? Ну, він може й не приїжджати, йому не довго на цій посаді лишилося, але де його заступники? Ніхто з влади не прийшов!», – поскаржилась одна з учасниць протесту.

Близько шостої вечора прибув голова обласної ради Василь Скрипничук. Люди одразу ж його обступили, почали звинувачувати його в тому, що прикарпатці непідготовленими відправилися в зону АТО, і вимагати, щоб він щось зробив, аби батальйон повернули назад.

Скрипничук сказав, що він туди батальйон не відправляв і нічого не вирішує, може хіба сам туди поїхати. Повідомив, що на цьому протесті присутній тільки тому, що живе у Пасічній і повертався додому після того, як їздив на похорон.

Голові обласної ради також запропонували створити окремий батальйон з депутатів.