Жительку Івано-Франківська привітали зі 100-річним ювілеєм

Автор: Людмила Баран

14 Aug, 2014 10:28

Поділитись публікацією
Жительку Івано-Франківська привітали зі 100-річним ювілеєм

12 серпня мешканка Івано-Франківська Марія Миколаївна Погрібна відзначила свій 100-літній ювілей.

Читайте також: Близько трьом тисячам франківців вже призначили субсидії за новим порядком

Іменинницю привітали заступник міського голови Михайло Верес і директор Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська. Вони вручили ювілярці подяку міського голови, матеріальну допомогу в розмірі 1000 грн., солодощі і квіти, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

„Ми побачили, наскільки для Марії Миколаївни було приємним те, що про неї не забули, що її пам’ятають і прийшли вшанувати. Коли ювілярка взяла до рук подяку, побачила зображений на ній портрет Тараса Шевченка, то з захопленням сказала: „Це наш найкращий поет, письменник, душа нашого українського народу!”.

Марія Погрібна пройшла нелегкий життєвий шлях, вона була позбавлена волі з конфіскацією майна і лише з часом її реабілітували. Але дух українства в душі вона пронесла через усе своє життя. Виховала доньку, двох внуків і чотирьох правнуків, дочекалася пра-правнука. Коли ми побажали їй ще довгих років життя і здоров’я, вона лагідно сказала: „Будьте ви здоровими”. І це звучало дуже зворушливо”, – розповідає керівник Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська.

100 років