Жодних футболок, квитків та бейджиків: франківці масово скаржаться на хамство перевізників, які безпідставно хочуть чотири гривні за проїзд (ФОТО)

Автор: Турій Роман

10 Чер, 2015 09:27

Жодних футболок, квитків та бейджиків: франківці масово скаржаться на хамство перевізників, які безпідставно хочуть чотири гривні за проїзд (ФОТО)

10 червня у франківських маршрутках, де встановлені системи GPS-моніторингу, у людей за проїзд мали б брати чотири гривні за проїзд.

Таку ціну можна було вимагати, надаючи натомість квиток нового зразка. Однак зранку 10 червня соцмережі вибухають повідомленнями про відсутність квитків, натомість вже дійсний проїзд за чотири гривні.

 “Даний автобус сьогодні о 8:55 намагався взяти з мене за проїзд 4 грн, на вимогу дати квиток сказав що що не видали. Форма водія була відсутня. Телефон перевізника в автобусі відсутній. Номер маршруту 31“, – повідомив “Галці” мешканець Валерій Українець, який додав фото порушника.

Є тривожні повідомлення з 6, 85 маршруту.

“Вийшов раніше з хати, пішов на маршрутку. Одразу ж приїхав пижик. 84. Ат 0745 аа. Пан шофер без форми. Ні відеореєстратора, ні датчика gps нема. Білети не даються. Із задоволеням заплатив 2 грн”, – зізнався Олександр Заславський.

Та найбільше люди скаржаться на автобуси 23 маршруту.

“Просимо розірвати угоду із перевізником, який обслуговує маршрут номер 23, транспортний засіб – АТ 0718 АА. В салоні розміщено надпис – проїзд 4 грн., квитки пасажирам не видають. Отримати квиток ще не вдалось”, – зауважила Ірина Рабарська.

“Маршрут 23. Сьогодні зранку. У салоні новий ксерокс про вартість проїзду у розмірі 4 грн. У водія ні футболки, ні бейджика, ні нових квитків. Заплатив 4 грн. Отримав старий квиток за 3.5 грн. Дружно усім колективом, що їхав на той час, морально тиснули на водія за таке неодобство. Відповідь – я нічого не знаю, квитків нових не отримав. Усі питання до власника. І водія шкода, бо дійсно не винен, але і вимагати виконання норм треба”, – пише Олександр Качанко.

Читайте також: Якщо завтра у маршрутці не дають квиток, всі платимо дві гривні, – Смушак

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...