Журналіст Рахманін приїхав на Прикарпаття підтримати кандидата Тищенка (ФОТО)

Автор: Турій Роман

19 Лип, 2019 15:26

Журналіст Рахманін приїхав на Прикарпаття підтримати кандидата Тищенка (ФОТО)

Відомий журналіст Сергій Рахманін приїхав на Прикарпаття аби підтримати Володимира Тищенка – кандидата в народні депутати від партії «Голос» по 87 округу.

Вони провели низку зустрічей з виборцями, розповіли про ідеї, з якими команда партії «Голос» йде в Раду.

«Ми виступаємо за правосуддя, яке захищатиме, побудови вільної економіки на основі сучасних технологій, де олігархи стануть звичайними бізнесменами, будуть позбавлені економічних монополій, контролю над медіа та політикою. За підвищення боєздатності Збройних сил, прозорість закупівель в оборонному сексторі та впровадження стандартів НАТО. Ми за те, аби нарешті не людина була для держави, а держав робила все можливе для людини, щоб у нас були рівні умови з рівними можливостями для кожного», – зазначили вони.

Рахмін закликав підтримати на виборах 21 липня кандидата по 87 округу Володимира Тищенка: «Це людина, яка ніколи не була причетною до влади та бюджетних коштів та зуміла власноруч збудувати бізнес, який забезпечує людей роботою. Він знає, як працювати без корупції, за чесними правилами і на якісний результат. Такі люди потрібні Україні»

«Ми дійшли абсолютної згоди, що єдиний шанс України на успішне майбутнє – це Голос та люди, яких він об’єднав! Маємо спільно командою показати якісно новий підхід до політики, де людина – основна цінність, а законотворці роблять все, аби створити їй належні європейські умови» – додав Тищенко.

Нагадаємо, Сергій Рахманін – відомий український журналіст, телеведуучий, публіцист балотується в народні депутати по списку партії «Голос».

Нагадаємо, за словами експертів на 87 окрузі є два наймовірніших кандидати на перемогу: чинний мер Надвірни Зіновій Андрійович та Володимир Тищенко від партії «Голос» Святослава Вакарчука.

*Політична реклама

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry