Журналістів навчали захищатися від терористів

Автор: Людмила Баран

15 Jun, 2014 15:20

Поділитись публікацією
Журналістів навчали захищатися від терористів

Працівники ЗМІ з Івано-Франківська та інших міст Західної України взяли участь у тренінгу з безпеки журналістської роботи в екстремальних ситуаціях.

Навчання відбулося 13 червня у Львові. У ньому взяли участь  близько 20 журналістів зі Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської областей.  Їм розповідали, як правильно готуватися до перебування у зонах небезпеки, як правильно виконувати свою роботу під час масових акцій, як оцінювати загрозу від різних видів зброї.

Під час практичної частини заняття журналісти відпрацьовували прийоми пересування небезпечними ділянками. Вчилися правильно падати на землю, перекочуватися, повзати, бігати зигзагами і втікати від куль.

тренінг 020

Подібні тренінги для репортерів проходять в різних містах України. В них є потреба у зв’язку з небезпечною ситуацією в державі, адже в університетах журналістів подібному не навчають.

Тренінг  у Львові організували Національна спілка журналістів України та Незалежна медіа-профспілка у партнерстві Міжнародною федерацією журналістів. Фінансову підтримку надали Європейський союз та Міністерство зовнішніх справ Норвегії.