Журналістка родом з Прикарпаття отримала престижну нагороду в США (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

23 Жов, 2019 18:09

Поділитись публікацією
Журналістка родом з Прикарпаття отримала престижну нагороду в США (ФОТО)

Журналістка Анастасія Станко, яка народилася на Прикарпатті, отримала премію за сміливість у журналістиці від Міжнародної жіночої медіа-фундації.

Читайте також: Національний мобільний оператор привітав іванофранківців з днем міста, а Донбас - з річницею так званої "ЛНР" (ФОТОФАКТ)

У Вашингтоні журналістка «Громадського телебачення» Анастасія Станко отримала премію за сміливість у журналістиці від Міжнародної жіночої медіа-фундації (International Women’s Media Foundation, IWMF).

Премією з 1990 року нагороджують «відважних журналістів, які говорять про заборонені теми, працюють у середовищі, яке вороже ставиться до жінок, і діляться складною правдою», повідомляє “Детектор медіа”.

«Станко продовжує повідомляти про порушення поліцією та Службою безпекою України прав людини в зоні конфлікту. Її останній документальний фільм про людей, яких незаконно затримала СБУ», — йдеться у повідомленні премії, пише “Hromadske”.

У своєму Instagram Анастасія Станко розповіла, що нагороду Міжнародної жіночої медіа-фундації також отримали журналістка з Південного Судану Анна Німіріано, журналістка з Нікарагуа Люсія Пінеда й керівниця Бейрутського бюро The Washington Post Ліз Слай.

Довідка. Анастасія Романівна Станко — українська телеведуча та журналіст, журналіст інтернет-каналу «Hromadske.tv». Народилася у селі Нижнів, Тлумацького району, Івано-Франківської області.

Фото: “Hromadske”

Теги: