Журналісти Донеччини приїхали досліджувати Прикарпаття (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

08 Feb, 2022 16:40

Поділитись публікацією
Журналісти Донеччини приїхали досліджувати Прикарпаття (ФОТО)

Як писала “Галка” раніше, журналісти Донеччини відвідають Прикарпаття, івано-франківські ЗМІ дослідять Донбас. Сьогодні делегація зі Сходу прибула до Франківська.

Читайте також: Один хлопчик з Прикарпаття: в Україну з окупованих територій вдалося повернути 9 дітей (ФОТО)

У вівторок, 8 лютого, в Івано-Франківську журналісти різних віддань та телеканалів Донеччини зустрілися з головою Івано-Франківської ОДА Світланою Онищук. Захід відбувся в рамках проєкту «Івано-Франківщина та Донеччина будують мости для співпраці».

У своєму вітальному слові голова ОДА подякувала всім, хто долучився до цього проєкту, інформує “Галка”.

“Такий хороший проєкт реалізується у нас. Маємо надії, що він буде активно втілюватися, а ще, що до нього доєднаються інші області. Прикарпаття – глибоко духовний край, де багато святинь, і я думаю, що вони є у вашій програмі. Я шкодую, що не змогла долучитися до поїздки на Схід, але обіцяю незабаром відвідати цей регіон. Донеччина прекрасний край! Ми маємо шукати щось спільне у нас. Ми націлені на продуктивну та спільну співпрацю”, – сказала Онищук.

Гості зі Сходу привезли невеликі подарунки — герб Донецької ОДА, альбом “Літопис Російсько-Української війни” та книгу памʼяті 2014 – 2020 років, де увіковічені імена всіх, хто віддав своє життя за мир в Україні.

Сьогодні журналісти будуть знайомитися з містом — прогуляються стометрівкою, відвідають Музей мистецтв Прикарпаття. Також запланований телеефір, де журналісти обговорять спільні виклики та проблеми.

9 лютого журналісти зі Сходу поїдуть вивчати Карпати. Завітають в музей Гуцульщини, музей кераміки та до коломийської “Писанки”. Не оминуть й промисловість. Журналісти побачать роботу одного з найбільших підприємств області – “Карпатнафтохім”. Після цього дізнаються про крафтові виробництва, лабораторію, де дозріває лохина. На завершення журналісти відвідають Гошівський монастир.

Проєкт реалізовується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).