“Жити без тебе”: у Тлумачі зібралися близько 50 сімей, щоб вшанувати пам’ять своїх Героїв (ФОТО)

Автор: Андрій Макітра

26 Лют, 2024 21:16

Поділитись публікацією
“Жити без тебе”: у Тлумачі зібралися близько 50 сімей, щоб вшанувати пам’ять своїх Героїв (ФОТО)

26 лютого у Тлумачі зібралися майже 50 сімей, аби вшанувати пам’ять Героїв. Там провели благодійний проєкт «Жити без тебе». Дружини та діти Героїв мали змогу поспілкуватись та поділитись своїм болем. Також посадити саджанець для майбутнього зеленого гаю.

Як пише Галка з посиланням на допис ГУНП, благодійний проєкт відбувся за підтримки управління Нацполіції в Івано-Франківській області.

В актовій залі Тлумацького народного дому зібралися дружини, батьки та діти загиблих Героїв.

Військових та правоохоронців, які загинули на російсько-українській війні вшанували хвилиною мовчання.

Подію відвідала Наталія Розвадовська з маленькою донечкою Даринкою. Вона – дружина загиблого оперуповноваженого Володимира Розвадовського. Поліцейський добровольцем пішов на війну. Загинув у Сумській області, влітку 2022 року.

«Отримали ми звістку з обіду 10 червня. Ми з дитиною збиралися гуляти, постукали у двері, я побачила, що це співробітники, їх було багато. Я перше не зрозуміла, що сталося, тому, що ми з ранку переписувались, він скинув свою фотографію, хоч він себе і не любив фотографувати, лише з дочкою. Написав, що ввечері передзвонить. Я ще написала «бережи себе». І тут пройшло пару годин, сповістили, хоча я не вірила, я казала перевірте ще раз і ще раз…А вони сказали, що це точно…» – розповіла Наталія Розвадовська.

Під час заходу співробітники ювенальної превенції роздали дітям загиблих Героїв подарунки та кожному приділили увагу.

Родини Героїв посадили саджанці молодого дубка в невеликий горщик. Та на місяць забрали їх додому, щоб доглядати. Невдовзі їх висадять на галявину, розповідає ініціаторка проєкту «Жити без тебе» Мар’яна Яремчук.

“Нас не буде, але дерево буде рости. Це буде пам’ять про наших загиблих Героїв. Наша мета – щоб люди бачили, як це необхідно. Замість того, щоб батьки тужили, вони будуть доглядати, садити дерева та квіти. Такі заходи відбудуться в кожному районі області” – розповіла пані Мар’яна.