Зі Львова до Стамбула новий перевізник запустить нові додаткові рейси

Автор: Вадим Войтик

05 Aug, 2014 09:09

Поділитись публікацією
Зі Львова до Стамбула новий перевізник запустить нові додаткові рейси

Atlasjet Україна запустить перші рейси в Україну 15 вересня, заявило керівництво авіаперевізника на прес-конференції в аеропорту Бориспіль.

За словами гендиректора компанії Сергія Подгородецького, маршрутна мережа на початковому етапі буде включати міжнародні маршрути з Києва (Бориспіль, термінал B), Львова, Харкова, Одеси в Стамбул, з Одеси до Тель-Авів і два внутрішніх напрямки: Київ-Львів і Одеса-Львів.

Маршрути будуть запускатися протягом 2-3 місяців. Коли саме розпочнуться польоти по кожному напрямку, частоту рейсів і вартість квитків обіцяють оприлюднити найближчим часом, – повідомляють avianews.com.

Спочатку Atlasjet Україна буде використовувати два середньомагістральних літака A320 на 158 місць: 8 бізнес-класу і 150 економічного класу.

Протягом двох років парк авіакомпанії може збільшитися до 15 літаків, проте відбудеться це тільки за наявності сприятливих умов, зазначив глава Atlasjet Airlines (Туреччина) Алі Мурат Ерсой.

За словами топ-менеджера, вартість авіапалива в Україні на 70% вище, ніж в інших країнах світу. Ерсой закликав присутнього на прес-конференції заступника міністра інфраструктури Петра Пінкаса посприяти скасуванню податків на гас, що має привести до зниження його ціни в Україні.