“Зібрати податки –одна справа, витратити їх – інша”, – Олександр Карелін

Автор: Людмила Баран

30 Тра, 2014 15:05

Поділитись публікацією
“Зібрати податки –одна справа, витратити їх – інша”, – Олександр Карелін

Відбулися загальні збори  «Асоціації Платників податків України»  Івано-Франківської області. На них обговорювали проблеми, які зараз існують зі сплатою податків державі.

“В теперішніх умовах держава потребує більше коштів до бюджету. Водночас здатність громадян сплачувати податки зменшилась. На Заході під час революційних подій і на Сході впродовж військового протистояння надходить менше коштів до бюджету. Тим не менш, мало що змінилося у системі взаємодії громадян з державою після приходу нового уряду. “Асоціація платників податків має місію” захистити інтереси платників податків та гармонізувати їхні стосунки з державою. Також ми перевіряємо, куди і як надходять кошти з бюджету. Бо зібрати податки – одна справа, а витратити їх – інша.Якраз через цю невідповідність поплатився попередній уряд. В нинішньої влади є великий карт-бланш, який вона повинна правильно заповнити”, — зауважив  Олександр Карелін, віце-президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація Платників податків України».

 Через нестабільну ситуацію в країні з’їзд “Асоціації платників податків” відбудеться не в грудні, як було заплановано, а позачергово —  21 червня.

На зборах в Івано-Франківську 30 травня вибирали обирали делегатів від нашої області.

 

Теги: