Зірками ще не будемо довго, — співак Коля Сєрга про службу у війську й власні трансформації (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

30 Nov, 2023 18:03

Поділитись публікацією
Зірками ще не будемо довго, — співак Коля Сєрга про службу у війську й власні трансформації (ВІДЕО)

Коля Сєрга – військовослужбовець, співак, очільник “Культурного десанту” – розповів про трансформації, які сталися з ним від початку повномасштабного вторгнення рф.

Читайте також: Треба допомагати військовим, а не ходити “унилим гівном”, — комік Микола Зирянов (ВІДЕО)

Про це та інше Сєрга розповів ведучому проєкту “Розмова” – Сергію Лиховиді, передає “Галка“.

– Які трансформації відбулися з тобою після 24 лютого?

– У мене з’явилася країна. До цього я себе вважав громадянином світу. Постійно мандрував десь, не міг визначитись, де я хочу жити. У Лос-Анджелес їздив навчатись, хотів там залишитись.

А тут я чітко зрозумів, що у мене є країна, у мене є люди, без яких я не хочу бути. Все, мені навіть не хочеться виїжджати за кордон. Я навіть розумію, що після перемоги, я може кудись з’їжджу, але кожен раз я буду думати: “Коли я повернусь?”. Це напевно про любов, про ставлення до своєї країни. У мене з’явилась країна, яку я обрав для себе.

Ті, хто щоденно ризикують своїм життям, і особливо в умовах нелюдських, дуже складних, вони мають для себе виправдати цю ціну. Виправдати, чому він зараз має піти на ту посадку, де тільки що “поклали” хлопців попередніх. Майже ніхто не вийшов живим, чому він має йти туди й “пробивати” цю стіну. Ти маєш намалювати собі цей сенс, малюєш ту країну, те суспільство, в якому твої діти відчувають себе певним чином. І тому, звісно, ти ідеалізуєш цей образ, але ти й готовий зробити для цього, ти вкладаєш себе, ти платиш податок кров’ю за те майбутнє, яке ти побачив.

“Кожен артист, який приїжджає на фронт для виступу перед військовими, ми їм кажемо: “Не вони для вас, а ви для них, ви маєте це розуміти. Ви тут є обслуговуючим персоналом, зірками були колись, зірками ще не будемо довго. Тому зараз закатали рукава і працюємо. Его залишили в Києві”.

Більше — у випуску:

Додамо, що проєкт “Розмова” – це не класичне інтерв’ю, це – відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні.

“Ми говоримо про дуже серйозні та складні речі, але ми не забуваємо інколи посміхатися і не відходимо від світлої сторони, адже добро і світло обов’язково переможе!”, – ділиться Сергій Лиховида.