Зірку серіалу “Беверлі-Гіллз 90210” Люка Перрі поховали у “костюмі з грибів” (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

09 Тра, 2019 21:30

Зірку серіалу “Беверлі-Гіллз 90210” Люка Перрі поховали у “костюмі з грибів” (ФОТО)

Зірку серіалу “Беверлі-Гіллз 90210” Люка Перрі поховали в особливому “костюмі з грибів”, як повідомила його донька. Але чи справді це екологічний спосіб поховання?

Читайте також: Помер актор Люк Перрі, який зіграв Ділана в культовому серіалі "Беверлі-Гіллз"

Софі Перрі розповіла в пості в Instagram, що гриби тепер для неї мають “зовсім інше значення”. Як стверджує дівчина, бути похованим у “грибному костюмі” було одним з останніх побажань її батька, який помер після інсульту в березні цього року.

“Жодне моє пояснення не зможе передати належним чином геніальність “грибного поховального костюма”, але якщо коротко, то це екологічний спосіб поховання за допомогою грибів”, – написала Софі Перрі.

“Мій батько знайшов це і був таким схвильованим, яким я його раніше ще не бачила. Його поховали в такому костюмі, що було одним з останніх його бажань”, – написала донька актора, назвавши костюм “прекрасною річчю для цієї прекрасної планети”.

Поховальний “костюм з грибів” розробила Джей Рім Лі, засновниця каліфорнійської компанії Coeio, що спеціалізується на “зелених” похованнях, пише “ВВС”.

Фірма стверджує, що за допомогою їхнього винаходу можна зменшити токсичні викиди від людського тіла, зокрема свинцю та ртуті, що виділяються під час розкладання та кремації.

Костюм створено з органічної бавовни, пронизаної нитками зі спорами особливих грибів.

Після поховання спори починають проростати, беручи поживні речовини з тіла і “нейтралізуючи його токсини” (як стверджує компанія). У процесі гриби розкладають тіло і збагачують ґрунт. Як запевняє компанія, такий поховальний костюм “добре передає поживні речовини з тіла до коренів рослин довкола”.

Джей Рім Лі розповідала про свій винахід у промові на Ted у 2011 році, виступаючи в костюмі власного виробництва.

“Деякі з наших найсмачніших видів грибів можуть очищувати навколишнє середовище від токсинів, тож я подумала, що зможу натренувати армію їстівних грибів, які позбавляють від токсинів”, – казала вона.

“Це крок до прийняття того факту, що одного дня я помру і розкладусь, – пояснювала Джей Рім Лі. – Це також крок до того, щоб взяти на себе відповідальність за тягар самої себе, який несе планета”.

Фірма обіцяє садити по два дерева за кожний проданий костюм. На їхньому сайті зазначено, що очікувати на костюм (який коштує $1500) треба 2-3 тижні. В наявності є і версія для домашніх тварин.

Життя в екостилі зараз у тренді, але ідея екосмерті не всім здалася прийнятною.

“Це моторошно, гидко і неприємно, – написав один з користувачів Instagram під постом Софії Перрі. – Уявіть, як воно було б використати гриби в рецепті… гриби, які виросли, харчуючись трупом”.

Ще один користувач прокоментував допис: “Дурниці! Хіба ви не знаєте, “прах ти і у прах повернешся”? Якби ти поховала батька в дерев’яному ящику, не сумнівайся, він би повернувся в землю і без потреби сплачувати 1500 доларів за дурний костюм з грибів”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...