Злата Огневич відмовилася стати обличчям туристичного Криму

Автор: Турій Роман

17 Jul, 2014 13:15

Поділитись публікацією
Злата Огневич відмовилася стати обличчям туристичного Криму

Фіналістка “Євробачення-2013”, співачка Злата Огневич відмовилася рекламувати туристичний сезон в Криму через тверду громадянську позицію.

У Злати, яка все своє дитинство та юність провела в Криму, в Судаку живуть мама і тато. Проте, коли півострів став анексований Росією, атистка змінила свої наміри щодо реклами Криму, повідомляє Еспресо. TV

Останній раз в гості до батьків Огневич приїздила у лютому цього року. Тоді менеджмент артистки і уряд Криму підписували угоду про продовження договору співпраці: Злата повинна була стати обличчям рекламної кампанії туристичного сезону 2014 року.

“Співпраця Злати Огневич з владою АР Крим обірвалася на початку березня. Договір зберігається як пам’ять про важливу місію, яку довірили Златі, але яка не може бути відновлена зважаючи на ситуацію, що склалася в Криму. Упевнений, Крим завжди буде в серці Злати як місце, де вона виросла. Однак є ще й громадянська позиція: Злата була і буде громадянкою України”, – прокоментував продюсер і автор пісень співачки Михайло Некрасов.