В Івано-Франківську активізувалися кишенькові злодії

Автор: Турій Роман

20 Apr, 2014 13:56

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську активізувалися кишенькові злодії

Обласне управління внутрішніх справ відзначає активізацію в Івано-Франківську кишенькових злодіїв. За словами міліції, зазвичай вони «працюють» у місцях особливо скупчення людей – на ринках, в магазинах, на зупинках громадського транспорту чи у маршрутках.

Правоохоронці відзначають, що злодії перш ніж вчинити крадіжку вивчають поведінку своєї потенційної жертви. Їх увагу в першу чергу привертають замріяні люди чи люди із розгубленим виразом обличчя. Такі не одразу помітять, що у них щось вкрали. А от до серйозних людей, кажуть у міліції, злодії навряд чи підійдуть.

Проте, відзначають правоохоронці, нікому не слід забувати правила, які допоможуть уберегтися від кишенькових злодіїв. Як то кажуть, береженого і Бог береже.

Так от, по-перше, в людних місцях сумку із гаманцем слід тримати не збоку, а перед собою, аби вона завжди була у полі зору і злочинець не міг витягнути гаманець, залишаючись не поміченим.

По-друге, не слід тримати гроші в кишенях, чи в зовнішніх відділах сумочки. Доступ до гаманця має бути «не простим».

По-третє, правоохоронці не радять їздити у громадському транспорті, якщо у гаманці є велика сума, краще все ж замовити таксі.

По-четверте, якщо злочинець на вулиці намагається відібрати сумочку, треба усіма можливими способами створити якомога більше галасу, аби привернути увагу інших людей. Злочинець може налякатися, розгубитися і втекти.

По-п’яте, якщо разом із грішми викрадені документи, необхідно терміново написати заяву в міліцію, аби ними не могли скористатися у шахрайських цілях.