Зміна руху по Тарнавського викликає резонанс, – Смушак пропонує ще поговорити

Автор: Застава Максим

14 Feb, 2023 21:03

Поділитись публікацією
Зміна руху по Тарнавського викликає резонанс, – Смушак пропонує ще поговорити

Як інформувала “Галка”, найближчим часом планують запровадити режим двостороннього руху всією протяжністю вулиці Тарнавського – від вулиці Василіянок до вулиці Купчинського. Такі зміни сподобалися не всім.

Читайте також: Коли можна не платити за паркування: нові поради від заступника мера Смушака

13 лютого заступник міського голови Михайло Смушак пояснив, що таке рішення обумовлене новою схемою руху на перехресті з вул. Дністровською.

Серед найпомітніших нововведень:

  • можливість здійснення лівого повороту з Василіянок на Тарнавського в окрему фазу;
  • можливість руху прямо з вулиці Дністровської на вулицю Тарнавського;
  • новий пішохідний перехід через вулицю Василіянок;
  • можливість здійснення правого повороту з Василіянок на Тарнавського.

За добу у мережі назбиралося чимало відгуків від незадоволених франківців про нововведення, на що Смушак відреагував і зазначив, що влада готова піти на діалог, передає “Галка“.

“Дякуємо за ваші коментарі, зауваження, пропозиції. Це дуже добре, що ми публічно дискутуємо на тему зміни схеми організації дорожнього руху на одній із міських вулиць.

Ми були і завжди будемо максимально відкритими у своїй роботі та прийнятті тих чи інших управлінських рішень і завжди враховуємо конструктивні зауваження та пропозиції!

Якщо зміна руху по вулиці Тарнавського викликає подібний резонанс, готові провести додаткові публічні обговорення та обгрунтування з даного питання”, – відповів дописувачам Смушак.

Теги: