Змінити кут зору: як франківські дизайнери удосконалюють сприйняття міста (ФОТО)

Автор: Турій Роман

29 Тра, 2018 19:28

Змінити кут зору: як франківські дизайнери удосконалюють сприйняття міста (ФОТО)

У вівторок, 29 травня у громадському ресторані “Urban Space 100” презентували проект “Angle”, мета якого – покращити навігацію в Івано-Франківську.

Автори цього проекту Віталій Дмитрук та Мар’яна Затолюк – молоді й амбітні графічні дизайнери. Займатися удосконаленням навігації міста почали з простої причини – небайдужі до Івано-Франківська.

Надихнулися молоді місцеві таланти від ГО “Агенти змін”, яку створила спільнота дизайнерів-волонтерів.

Як пояснили ініціатори “Angle”, назва перекладається з англійської, як “кут”.

“Все просто – ми хочемо змінити кут зору франківців на місто. Допомогти зробити Івано-Франківськ доступнішим та зрозумілішим для сприйняття”, – каже Мар’яна Затолюк.

Удосконалити франківські дизайнери вже встигли шість нових автобусів “Богдан”, які нещодавно вийшли на 27-ий маршрут. Вони переробили інформаційні повідомлення ззовні й всередині транспорту. Також переклали більшість інформації англійською мовою, інформує “Галка”.

“Комунальний транспорт, як ніхто, гідний класного дизайну. Ці роздруковані на А4 повідомлення, про, до прикладу “Електроавтотранс” нечитабельні. Ви їдете, вас трясе – читати це дуже важко. Тому ми переробили його, зробили кольоровим і найголовніше – систематизували інформацію”, – розповідає Віталій Дмитрук.

Також дизайнери прибрали з оголошень пережиток Радянського союзу – слово “ЗАБОРОНЕНО”. Їх замінили на повідомлення вдячності або заохочення.

Крім транспорту Віталій та Мар’яна розробили навігацію для одного з поверхів проекту “Промприлад”. У подальших планах авторів “Angle” наступне: – впорядкування фасадів; -навігація та інформація в держустановах; -дослідження міських просторів; -брендування та візуальний код транспортної системи.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...