Змінилася свідомість: народний артист Степан Гіга про зліт української музики (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

12 Nov, 2022 20:02

Поділитись публікацією
Змінилася свідомість: народний артист Степан Гіга про зліт української музики (ВІДЕО)

Степан Гіга – український естрадний співак, композитор, народний артист України – розповів про свій феномен і нову хвилю популярності серед молоді, а також звернувся до захисників.

Читайте також: Ненька-Ірландія: як "смарагдовий острів" став прихистком для десятків тисяч українців (ВІДЕО)

Про це та інше Гіга розповів у свіжому випуску ютуб-проєкту “Розмова” ведучому Сергію Лиховиді.

– У чому феномен Степана Гіги?

– Ніякого феномену немає. Я просто 40 років робив те, що роблю й сьогодні. Можливо помінялася свідомість людей, тому що в нас протягом багатьох років кормили “людською” попсою. Але я вважаю, що в Україні музика не є гіршою за музику Баскова, Кіркорова. Я цим ніколи не займався – писав і співав тільки українською.

Я тут народився, тут пив мамине молоко.

– Українські артисти, які співали російською – зрадники?

– Зараз шапочка помінялася, перевзулися, зараз все нормально. Зараз от кажуть: “я відмовився від російських пісень”. І що – це є якийсь подвиг? Це треба було робити з самого початку, знати, для кого ти робиш. 

Я вважаю так: “Якщо ти робиш для м*скалів – роби для м*скалів. Тоді яке відношення ти маєш до українського шоубізу?”.

– Як ви пояснюєте зараз свою популярність серед молоді?

– Я думаю, що змінилася свідомість. І йдеться не лише про мене, зараз багато українських артистів у тренді, й це класно. Словом, є рух й наші артисти не сидять без роботи.

Насправді так було завжди (багато молоді на концертах Гіги – ред.).

Також музикант звернувся до українських захисників.

“Ми за вас молимося всі та будемо молитися, й на кожному концерті згадуємо про вас. Тримайтеся, тримайте нашу оборону, а ми всі тут будемо старатися зробити так, щоб вам було легше. Ми живемо заради вас сьогодні тут, тому що ви є наш захист”.

Більше – у відео:

Додамо, що проєкт “Розмова” – це не класичне інтерв’ю, це – відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні.

“Ми говоримо про дуже серйозні та складні речі, але ми не забуваємо інколи посміхатися і не відходимо від світлої сторони, адже добро і світло обов’язково переможе!”, – ділиться Сергій Лиховида.