Значна частина з тих, хто голосував за Марцінківа – голосували проти політики Порошенка, – експерт

Автор: Турій Роман

17 Лис, 2015 09:02

Значна частина з тих, хто голосував за Марцінківа – голосували проти політики Порошенка, – експерт

Громадський діяч, депутат Надвірнянської райради від ВО “Батьківщина” Андрій Карманський прокоментував результати мерських виборів у Івано-Франківську.

Читайте також: Штраф 50 тисяч: після трьох смертей на Бистриці Марцінків оголосив про заборону купання у річці

Про це написав у своєму блозі на порталі “СТИК”:

 

1. Ще влітку Руслан Марцінків був одним із фаворитів виборчих перегонів. Тому на вибори від ВО «Свобода» пішов він, а не Олександр Сич.

2. Участь у виборах Ігоря Насалика, з ідеєю «безкоштовної медицини», сильно ослабила позиції основного конкурента Марцінківа – Олександра Шевченка.

3. Штаб Шевченка, напевне, єдиний штаб, який реально оцінював ситуацію, доклав зусиль, щоб опустити рейтинг і Марцінківа, і Насалика. І якщо до опускання Марцінківа франківчани звикли, то міф про «лікаря» Насалика до кінця виборчої кампанії поступово розвінчувався.

4. Приїзд Порошенка допоміг Насалику вийти у другий тур, але VIP-агітація в останній тиждень дала зворотній ефект.

5. В той же час, заява ВО «Батьківщина» про підтримку Марцінківа додала йому рейтингу і, можливо, в купі з незрозумілою позицією УКРОПу, стала вагомим чинником впевненої перемоги.

6. Значна частина з тих хто голосував за Марцінківа – голосували проти політики Порошенка.

7. За Насалила голосували здебільшого прихильники БПП, частина з яких є активною у соціальних мережах і створювала видимість впевненої перемоги Насалика, а після оприлюднення даних екзіт-полів почала компанію по дискредитації і результатів виборів, і персонально Марцінківа, і навіть жителів Івано-Франківська.

Про майбутнє.

1. Марцінків зможе сформувати промерську більшість.

2. Цю більшість треба буде добре контролювати і саме тут буде важливою позиція громадських активістів і опозиційних до мера депутатів.

3. Оскільки існує ймовірність нових місцевих виборів у 2017 році, Шевченко буде продовжувати активну роботу в Івано-Франківську. Про позицію Ігоря Насалика поки робити якісь припущення передчасно.

4. У разі обрання Олександра Сича головою обласної ради, ВО “Свобода” стане найвпливовішою політичною силою Прикарпаття.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...