Знамениті спортсменки роздяглися у фотосесії для Women’s Health (ФОТО)

Автор: Турій Роман

30 Лип, 2015 18:45

Знамениті спортсменки роздяглися у фотосесії для Women’s Health (ФОТО)

Вісім знаменитих жінок, серед яких британська метальниця молота Софі Хітчон, плавчиня Френ Халсалл, олімпійська чемпіонка з п’ятиборства Саманта Мюррей, модель Кріссі Тейге і телезірка Люсі Мекленбург, повністю оголилися для свіжого номера популярного жіночого журналу Women’s Health.

Дана фотосесія дозволила їм без слів висловитися про ставлення до свого тіла. Вони не побоялися роздягтися і продемонструвати не тільки красу і силу їхніх тіл, але й недоліки.

Метальниця молота Софі Хітчон розповіла, що довго не могла полюбити своє тіло, проте з віком їй вдалося змінити ставлення до себе:

“Мені подобаються мої великі стегна. Без них я б не змогла метати молот. Вони формувалися кров’ю, потом і сльозами. Коли я була маленькою, мені хотілося бути крихкою, гнучкою жінкою, але зараз мої стегна – це символ мого успіху”.

Плавчиха Френ Халсалл також поділилася ставленням до свого тіла:

“У мене велика верхня частина торсу, але широкі плечі – інструмент моєї професії, тому я прийняла їх. Так, коли я завершу спортивну кар’єру, моє тіло зміниться і стане меншим, але я планую решту життя займатися спортом і зберігати стрункість”.

Водночас Саманта Мюррей повністю задоволена своєю формою і вважає, що в ній все гармонійно:

“Існує думка, що у п’ятиборців найкрасивіші тіла серед спортсменів. У мене торс плавця, ноги бігуна, сильні стегна завдяки конкуру (вид кінного спорту – прим . ред.) і пружні сідниці завдяки фехтуванню”.

А ось модель Кріссі Тейгена з віком зрозуміла, що для збереження фігури їй необхідний спорт. В юності Кріссі було досить трішки обмежувати себе в харчуванні, проте в зрілому віці прийшло розуміння того, що без спорту їй буде складно зберегти хорошу форму:

“Я як і раніше хочу пити шампанське і їсти на обід все, що захочу, тому щоденні годинні тренування тепер стали обов’язкові”.

korrespondent.net

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry