Знаменитий хор “Теплокомуненерго” припинив своє існування. Творці відомого фільму готові допомогти комунальникам

Автор: Зелінська Таня

04 Mar, 2021 16:40

Поділитись публікацією
Знаменитий хор “Теплокомуненерго” припинив своє існування. Творці відомого фільму готові допомогти комунальникам

Знаменитий хор “Чорнобривці” припинив своє існування за рішенням адміністрації ДМП “Івано-Франківськ теплокомуненерго”. Нагадаємо, що про співи франківських комунальників був знятий фільм

Про це повідомили на офіційній сторінці фільму “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”:

“Останній місяць на комунальному підприємстві відбуваються карколомні зміни: співробітників старшого віку масово звільняють чи змушують звільнитись за власним бажанням. На жаль, це далеко не завжди відбувається з урахуванням законодавства і етики. Для багатьох хористів ці події принесли нечуваний стрес, фінансові проблеми та кризу професійної та особистої ідентичності.

Команда фільму готова посприяти всім співробітникам Теплокомуненерго у відстоюванні своїх трудових прав і дотримання законодавства. Ми заручилися підтримкою дружніх юристів і можемо допомогти з написанням заяв та експертними коментарями в сфері трудового права. Пишіть нам у зручний спосіб — ми напоготові.

Для нас ваша професійна та особиста цінність — безсумнівна”.

Раніше “Галка” повідомляла, що через складний фінансовий стан у «Івано-Франківськтеплокомуненерго» планують скоротити працівників пенсійного віку. Також “Теплокомуненерго” з майном віддають у приватні руки.