Знай наших: франківська патрульна на турнірі в Китаї перемогла росіянку (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

22 Лип, 2018 10:47

Інспектор Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області Людмила Пилипчак здобула перемогу на турнірі в Китаї та стала володарем чемпіонського поясу.

Про це повідомляє “Галка” з посиланням на “Місто”.

Людмила Пилипчак вже добре відома франківцям як спортсменка, за плечима якої багато перемог. Патрульна, попри важкий робочий графік, не перестає брати участь у змаганнях. Сьогодні, 21 липня, перемогла росіянку Наталію Денисову.

До  речі, через більший досвід опонентка Людмили мала перевагу. Проте це  не завадило франківській патрульні довести, що все стає очевидним на ринзі і що кожен раунд для цього є важливим. Людмила віддано провела 5 раундів по 5 хвилин і за рішенням суддів стала володарем чемпіонського поясу. Детальніше про бій  написав у Facebook Михайло Росохатий, не приховуючи емоції.

“У китайського місті Чжен-Чжоу , спортсменка компанії “Peresvit Promotion” Людмила Пилипчак виграла чемпіонський пояс турніру “Heroine FC”Ви не уявляєте, як це неймовірно!!!
Чемпіонський бій пройшов всі дистанції: 5 раундів по 5 хвилин Боже мій … Я зірвав свій голос. Це був неймовірний, напружений, вольовий бій. Були гострі моменти, одна помилка могла коштувати поразки і всі раунди були близькі, але судді з рахунком 50:45 віддали перемогу на користь Люди!”, – йдеться в повідомленні.

Також, чоловік написав трішки історії. Місяць тому, Людмила провела на цьому ж турнірі два бої за вечір, перемігши суперниць з Китаю. Вигравши гран-прі четвірку, вона вийшла в фінал гран-прі вісімки. Її суперницею в чемпіонському бою стала представниця Росії Наталія Денисова. Наталія більш досвідчена і фізично потужніша Людмили, більшість прогнозів схилялося в її сторону і саме тому ця перемога настільки солодка і цінна.

“Хочу висловити подяку тренерському штабу Людмили, організаторам турніру та всім хто переживав і вболівав за нас в цьому бою! Віра в перемогу і наполеглива праця роблять чудеса!”, – пише Михайло Росохатий.