Знайомі бійців територіального батальйону «Прикарпаття» кажуть про відсутність у бійців амуніції. Романюк спростовує інформацію

Автор: Турій Роман

28 Jul, 2014 11:38

Поділитись публікацією
Знайомі бійців територіального батальйону «Прикарпаття» кажуть про відсутність у бійців амуніції. Романюк спростовує інформацію

У соцмережах пишуть про те, що у бійців територіального батальйону «Прикарпаття» відсутня амуніція. Начебто у них один бронежилет на вісьмох, немає сучасних кевларових касок.

Читайте також: Арбітриня із Франківська - найкраща суддя Першої ліги з футболу

Вони організовують збір коштів, аби допомогти своїм друзям і родичам, які воюють в зоні АТО.

Разом із тим, Юрій Романюк, який очолює Благодійний фонд, що займається збором коштів для бійців спростовує цю інформацію. Каже, що на КПП уже доставили стільки, що кожен боєць має мати бронежилет. Більше того, бронежилети поставляють уже в інші бригади, де служать прикарпатці.

«Ми привозили бронежилети на КПП, питали, кому треба, ні один не вийшов і не сказав, що йому потрібен бронежилет, тому ми поставляємо їх уже в інші бригади, де воюють мешканці Прикарпаття. Я впевнений, що у них на складах, десть точно валяється зо 20 бронежилетів», – про це в коментарях виданню www.galka.if.ua сказав Юрій Романюк.

Разом з тим, він не виключає того, що комбати просто не знають, що у них є, і що доставляють їм у якості благодійної допомоги.

Каже, що недавно говорив із комбатом, він сказав, що у нього є лише п’ять теплові зорів. Але це неправда, каже Юрій Романюк, «Прикарпаттю» поставили не менше 20 тепловізорів, чому їх немає на окремих блокпостах, питання не до Благодійного фонду, а до командування.

 

Теги: