Знайомство з сумкою месенджером

02 Mar, 2021 16:18

Знайомство з сумкою месенджером

Сумка месенджер – що ж це таке? Дослівно – це сумка для повідомлень.

З’явилася вона ще в 19 столітті і використовувалася кур’єрами і листоношами. Сумка зручно переносилася, руки були завжди вільні і можна було легко і швидко доставити з неї посилки. Потім сумка була модернізована в другій половині минулого століття і отримала вже звичний для нас вигляд. Поступово затребуваність в велосипедних кур’єрів впала, і сумка месенджер вирушила підкорювати модні вершини і міські вулиці.

Сумка месенджер одночасно входить в категорію сумок через плече і сумок для документів. Для месенджерів можна виділити кілька особливостей, які виділяють їх серед інших сумок через плече:

 • Накидний клапан, який дозволяє швидко відкривати і закривати сумку. Жорсткі борти.
 • Ззовні компактний розмір, при цьому місткий внутрішній простір.
 • Велика кількість функціональних кишень і відділів.
 • Якісна фурнітура, всі зовнішні кишені також на замках.
 • Ремінь, щоб носити через плече. Регулюється під різний зріст і особисті переваги.

Чоловічі месенджери https://24shopping.com.ua/sumki-i-aksessuary/muzhskie-sumki/sumki-messenger-m/ є неформальним стилем і відмінно поєднуються з кежуал стилем. В іншому, вони підійдуть до всіх стилів, за винятком, мабуть, спортивного. Носите постійно з собою планшет або документи? Така сумка стане вам відмінним помічником. На даний момент цей тип сумок найбільш поширений у офісних працівників.

Купівля сумки мессенджера. На що звернути увагу?

Дана модель сумки неформальна, а тому важко виділити категоричні правила, враховуючи, що існує велике різноманіття видів, підвидів і різних стилів цієї сумки. Але, все-таки можна виділити кілька основних напрямків. Перш за все, визначте для себе, навіщо вам сумка і як ви її хочете використовувати? Це серйозно полегшить ваш вибір в подальшому.

Офісний варіант. В цьому випадку звертайте увагу на суворі, класичні варіанти. Не потрібно багато декоративного оздоблення або яскравих кольорів. Чорний, коричневий або темно-синій – напрямок в якому слід дивитися. Важливим фактом буде наявність більше відділень для документів формату А4, письмового приладдя, гаджетів. Якщо ви носите на роботі ділові костюми, то сумка не повинна суперечити їм.

Повсякденний варіант. Якщо ви плануєте використовувати сумку месенджер не для роботи, а повсякденних справ, то потрібно купувати універсальний варіант, який підійде за кольором до більшості речей з вашого гардеробу. Також визначте внутрішній функціонал, щоб набір запропонованих відділень і кишень перекривав ваші повсякденні потреби.

Молодіжний варіант. Як правило, такі моделі відрізняються великою кількістю зовнішньої фурнітури. Наклейки, заклепки, комбіновані матеріали і вставки.

Також, у сумки повинен бути частково жорсткий каркас, щоб вона навіть в порожньому вигляді зберігала свою форму. Звертайте увагу на міцність карабінів, якими кріпиться ремінь через плече.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry