У Франківську зачинене одне з найбільших укриттів. Влада каже, що його понищили безхатьки

Автор: Жанна Головенко

14 Лют, 2024 13:20

Поділитись публікацією
У Франківську зачинене одне з найбільших укриттів. Влада каже, що його понищили безхатьки

13 лютого до редакції “Галки” звернувся франківець Мирослав. Він повідомив, що на вулиці Залізничній, 4а закрили велике протирадіаційне укриття. Влада запевняє — там триває ремонт.

Читайте також: Мінус двісті мільйонів: майже всі комунальні підприємства Івано-Франківська безнадійно збиткові, — фактчек “Галки”

Жителі району стверджують, що після зміни компанії, яка утримувала укриття, звідти зникли елементи вентиляції, без яких бомбосховище не може функціонувати. За словами Мирослава, цю вентиляцію провело не місто, а переселенці з Ірпеня:

“Хлопці з Ірпеня тут проживали певний час, зробили вентиляцію і так далі. А зараз укриття закрите на колодку. Право було в одної компанії, тепер в іншої. Йде розмова така, що там планують гриби вирощувати. Не знаю наскільки це правда, але так кажуть різні непов’язані джерела. Я звернувся до мера, мені відписали, що йде ремонт. Всі таблички з укриття познімали: ні вказників, ні вивісок немає. Це дивно якось. Бо якщо ремонт, то чому не написати, що триває ремонт, або що укриття тимчасово не працює”, — говорить чоловік. 

Журналісти “Галки” зв’язалися з начальником управління з питань надзвичайних ситуацій Ігорем Влізло. Він повідомив, що в укритті проводиться ремонт, оскільки нещодавно туди проникли безхатьки й “усе там поламали”:

“Центральна влада вимагає, щоб було відкрите укриття. Воно було відкрите й туди зайшли безхатьки: натворили чудес, все порозколочували, покрали, все поламали. Після того люди звернулися до нас з листом. Там зараз роблять ремонти. Коли все відновлять — знову повішають вивіски й відкриють. Я думаю, що за тиждень, максиму два, укриття вже буде працювати”, — зазначає Ігор Влізло.