Знову поразка: футболісти “Прикарпаття” розгромно програли “Чорноморцю” (ВІДЕО)

06 Кві, 2021 08:30

Триває безвиграшна серія івано-франківської команди, яка у чотирьох березневих поєдинках зуміла набрати лише два турнірні очки і наразі веде боротьбу за виживання.

У виїзному матчі проти одного з лідерів Першої ліги – одеського “Чорноморця”, гості пропустили два м’ячі у першому таймі. Поспєлов відкрив рахунок ударом головою після навісу з кутового, а згодом Лиховидько прицільним пострілом забив з дальної дистанції – 2:0.

На 82-й хвилині Воробчак міг повернути інтригу, але після удару головою влучив у поперечину. Останнає слово у цій грі було за господарями, і Коркішко з пенальті встановив остаточний підсумок – 3:0.

Про це інформує “Галка” з посиланням на МФК “Прикарпаття”.

У турнірній таблиці франківці треті з кінця – найближчий переслідувач відстає на два очки.

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків в мережі пообіцяв, що в разі наступної поразки звільнить тренера Руслана Мостового.