Знижка 30% на лікування геморою в Оксфорд Медікал!

Автор: Назарій Боднарчук

22 Oct, 2022 14:04

Поділитись публікацією
Знижка 30% на лікування геморою в Оксфорд Медікал!

Стрес та тривога, відмова від нормального харчування та переохолодження – в такому ритмі організм відгукується неприємними сюрпризами, в тому числі і захворюваннями прямої кишки.

Після численних неприємних новин, саме те, що остаточно добиває людину морально – це загострення геморою.

Болі та дискомфорт, кровотеча, випадіння вузлів, свербіж – не кожен готовий терпіти це. На тлі різкого підвищення цін дозволити собі лікування готовий не кожен. Тому, в медичному центрі Оксфорд Медікал до 30 листопада включно ви маєте можливість пройти малоінвазивне лікування геморою методом лігування латексними кільцями із приємною знижкою -30% за курс.

В чому полягає суть процедури?

У кожної людини гемороїдальні вузли є помірно збільшеними. Це не означає, що їх необхідно негайно видаляти. Насправді, правильне харчування, туалет промежини та запобігання закрепам дозволяють вам уникати проблеми протягом довгих років.

Проте, коли пацієнт виявляє кровотечу під час походу в туалет, скаржиться на відчуття стороннього тіла, відчуття неповного спорожнення, болі та дискомфорт – необхідно провести відповідне лікування. 

Лінування лактесними кільцями – метод, який застосовується для лікування геморою 1, 2 та 3 стадій. Суть його полягає у накладанні тугого латексного кільця на ніжку гемороїдального вузла, що виконується лікарем проктологом за допомогою спеціального лігатора. Кільце стискає ніжку і зупиняє кровопостачання вузла. Через кілька днів гемороїдальний вузол знекровлюється та випадає.

Які переваги лігування латексними кільцями?

Одна із головних переваг – відсутність операції та наркозу. Нема потреби у загальному знеболенні чи спіральній анестезії. Пацієнт не відчуває болю під час накладання вузла і може одразу повертатися до звичних справ. Якщо під час стискання вузла будуть відчуватися помірні болі, лікар запропонує введення класичних анальгетиків.

Наступна важлива перевага – ефективність методу. Ризики рецидиву досить низькі, що не може не дивувати наших пацієнтів.

І головне – комфорт для пацієнта. Жодної потреби у реабілітації та стаціонарному лікуванні.

Щоб дізнатися більше та записатися на прийом лікаря проктолога, ви можете зателефонувати нам у будь-який зручний для вас час. Ми працюємо без вихідних!

Партнерська публікація.