“Золотий хрін-2019”: хто отримав премію за найгірший літературний секс
21 Січ, 2020 15:50
Премію “Золотий хрін-2019” за найгірший опис сексу в українській літературі отримав волинський письменник Василь Слапчук.
Найкращим з найгірших він став завдяки книзі “Роман & Роман”, повідомляється на Facebook-сторінці конкурсу, передає УП “Життя”.
Цитата, за яку присудили нагороду:
“Споглядання її піхви стало для мене вже чимось невимушено-вимушеним, буденно-обов’язковим, експериментально-традиційним…
Вона зуміла втулити свою пілотку в ряд звичних для мого середовища (обстановки кімнати) речей: пейзаж за вікном, вазончик на підвіконні, пляма на шпалерах, книжкові полиці, монітор комп’ютера, Мірина піхва…
Тільки, якщо дотримуватися ієрархії, то читати треба у зворотному порядку.
Більше того, Мірі вдалося зробити так, що її розкішниця виступала на передній план і заступала собою всі ці предмети.
Можливо, медитувати на жіночий статевий орган не таке вже й марне заняття, якщо не користь, то бодай якесь задоволення воно мало б приносити.
Але писати прозу, коли в тебе перед очима завис курсор вологої щілини, реально неможливо.
“Ні, — кажу подумки, — народ так довго не витримає”.
Як пише НВ, переможцем читацького голосування стало оповідання Максима Деккера “Le trip, mon amour”:
“Все одно, чи є у партнера статеві болячки, чи ні. Трахати та *бати — не ракети будувати, нічого складного прихід не вимагав, просто трахай та *би!
Роздягнені, ми повалилися на ліжко, Рита вчепилась у мене жаждиво, наче хижак. Її цицьки цілились у мене апетитними сосками — гріх не облизнути ці чарівні пухирці!
— Владе, без цих прелюдій! Просто візьми мене!
— Як скажете, господине!
Пеніс увійшов різко, не тицьнувшись ані у волосся, ані в статеві губи. Ідеальне проникнення в інше тіло. У тужаву теплоту. В порожнечу, оточену лискучим м’ясом”.
Премія “Золотий хрін” – це аналог британської премії Bad Sex in Fiction Award.
Її присуджують за найгірший (недоречний, брутальний, позбавлений смаку) опис сексуальної сцени в художніх текстах сучасної української літератури.
До журі входять Таня Микитенко, журналістка і засновниця проєкту “Рагу.лі”, літературний критик Юрій Володарський, письменниця Анна Малігон, а також літературна критикиня Тетяна Трофименко.