“Золото” і “бронзу” вибороли прикарпатські спортсмени на Міжнародному турнірі з вільної боротьби (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

27 Лют, 2019 07:09

У Львові завершився престижний міжнародний турнір з вільної боротьби «Відкритий Кубок Львова».

Участь у змаганнях взяли понад 200 спортсменів з України та з-за кордону, а саме: Латвії, Молдови, Румунії та Угорщини. Змагались хлопці та дівчата у віковій категорії U-17, інформує “Галка” з посиланням на комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу міста Коломия.

Змагання відбувалися у форматі особисто-командної першості. У особистій першості у ваговій категорії 80 кілограм переможцем став коломиянин Денис Сагалюк. Бронзову нагороду виборов Володимир Дяченко (вагова категорія 110 кг.).