“Золото” і “срібло” здобув франківський легкоатлет на всеукраїнському турнірі (ФОТО)

Автор: Застава Максим

19 Січ, 2023 09:07

Днями у Києві пройшли Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків «Кубок білої Пантери на призи Ольги Саладухи» серед юнаків та дівчат. Вдало виступив франківець Дмитро Савицький.

Про це пише “Галка” з посиланням на sport.if.ua.

Вихованець обласної дитячо-юнацької спортивної школи показав високі результати, здобувши медалі у двох дисциплінах:

• 1 місце – потрійний стрибок (результат – 12.94 см);
  • 2 місце – стрибки у довжину з місця (6.49 см).

Тренується спортсмен під керівництвом Якуби М. В.

Дмитро Савицький

Довідково. Ольга Солодуха – бронзова медалістка Олімпійських ігор, чемпіонка світу та багаторазова чемпіонка Європи з потрійного стрибка. У 2022 році завершила свою 30-річну спортивну кар’єру.