“Золото” у Молдові виборов прикарпатський тхеквондист

Автор: Борис Марія

14 Чер, 2016 16:15

Днями в столиці Молдови Кишиневі відбувся I-й Міжнародний турнір “СhisinauOpen” з тхеквондо ВТФ серед молодших юнаків, юнаків та кадетів.

У змаганнях взяли участь понад 350 спортсменів, які представляли 13 команд з України, Румунії та Молдови. Івано-Франківську область представляли два спортсмени з ДЮСШ №3 – Ігор Снігур та Орест Борияк, інформує sport.if.

Ігор посів 5-місце, а Орестзумів здобути золоту нагороду та звання чемпіона. Спортсмени займаються під керівництвом старшого тренера Ігора Йосипіва.

За словами старшого тренера ДЮСШ № 3 Ігора Йосипіва, це стало великим досягненням для Ореста Бориняка, який здобув першу перемогу на міжнародному рівні.

“Орест провів 3 поєдинки, здолавши спортсменів з Румунії та Молдови. Важливо те, що у фіналі він здолав свого затятого суперника з Камянець-Подільська з рахунком 10-9, якому він нещодавно програв на турнірі у Києві, – розказує Йосипів. – Попереду ще багато важливих стартів, в тому числі – чемпіонат України серед молодших юнаків та юнаків у жовтні, на якому Орест буде виборювати своє золото серед найкращих тхеквондистів України”

Далі спортсмени ДЮСШ №3 16 червнявирушають до Одеси, де відбудеться чемпіонат України серед кадетів з тхеквондо ВТФ та Всеукраїнський Кубок “Південна Пальміра”.