Зоологічне товариство Лондона повідомило про перше у світі ботанічне селфі

Автор: Єва Жасминова

21 Жов, 2019 20:48

Зоологічне товариство Лондона повідомило про перше у світі ботанічне селфі

Згідно з даними Зоологічного товариства Лондона (ZSL), рослина зробила перше у світі ботанічне селфі.

Експеримент проводили над папороттю адіантум на ім’я Піт. Піт робив фото себе кожні 20 секунд, використовуючи енергію, яку сам і утворював, пише intvua

 

 

Раніше цього року вчені встановили мікробні паливні елементи – пристрій, який перетворює хімічну енергію в електричну енергію під дією мікроорганізмів, які в цьому випадку знаходяться в ґрунті.

Вчені наголошують, що здатність тіньолюбних рослин виробляти низький рівень енергії для живлення, може здійснити революцію у спостереженні за дикою природою. Ця технологія дозволить більше дізнатися про віддалені тропічні ліси, де не вистачає сонячного світла, якщо використати рослини для живлення камер та датчиків.

 

 

«Більшість джерел живлення мають обмеження – батареї потрібно замінювати, сонячні панелі покладаються на сонячне світло, – але рослини можуть виживати й у тіні, природно переходячи в стан, за якого максимально використовують потенціал поглинутого сонячного світла, тобто потенціал рослинної енергії майже безмежний», – сказав містер Дейвіс, специаліст ZSL.

 

Відео ВВС:

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...