“Зозулька на паузі”: дитсадку-довгобуду на Каскаді шукають інвесторів

Автор: Андрій Макітра

22 Січ, 2024 15:45

Поділитись публікацією
“Зозулька на паузі”: дитсадку-довгобуду на Каскаді шукають інвесторів

Добудову садка в мікрорайоні “Каскад” призупинили через брак коштів. Мерія Івано-Франківська шукає інвесторів.

Про це на брифінгу 22 січня розповів начальник Управління капітального будівництва Роман Галіпчак, пише Галка.

У січні 2022 року народна депутатка Оксана Савчук анонсувала, що на добудову садка передбачили 20,5 мільйона гривень з Держаного фонду регіонального розвитку. Також з міського бюджету планували співфінансування. Завершити будівництво хотіли за два роки. Через початок великої війни місто не отримало кошти на добудову.

Зараз проєкт на паузі, а роботи там зупинені.

“Йде пошук інвесторів, залучення коштів з різних джерел. Не вистачає зараз коштів на реалізацію таких об’єктів”, – повідомив на брифінгу Галіпчак.

Також керівник УКБ зазначив, що це не один такий недобудований об’єкт у місті.

Як писала “Галка”, перша інформація про старт будівництва цього дитсадка зʼявилася на сторінці міського голови ще влітку 2018 року. А у 2021 році місто очікувало на гроші від держави, щоб продовжити будівництво. Пізніше Оксана Савчук анонсувала додаткове фінансування:

“Садочок має цікавий і сучасний проєкт, розрахований на 300 дітей. На жаль, був період, коли садок не будувався у зв’язку з браком коштів у міському бюджеті через пандемію та інші речі. У той час велася робота щодо включення даного об’єкту в програму спільного фінансування держави і громади”, – писала депутатка.

Читайте також: Законопроєкт про посилення мобілізації: як голосували прикарпатські нардепи