Зубок часника може врятувати від стенокардії

Автор: Турій Роман

16 Лип, 2014 19:03

Поділитись публікацією
Зубок часника може врятувати від стенокардії

Фітотерапевт Наталія Земна поділилася з українцями секретами здоров’я. Лікар наголосила на цілющих властивостях рослин, які інколи знаходяться у нас під ногами.

Голова Товариства “Зелена планета”, академік Екологічної академії, фітотерапевт Наталія Петрівна Земна (Зубицька) розповідає, що переважно людина хоче собі допомогти, але не знає, що ліки – поряд.

Лікар зазначає, що людина ходить по споришу, топче його ногами і не здогадується, що це дуже ефективні ліки. Якщо запарювати з нього чай, нормально працюватимуть нирки, в організмі налагодиться солевий обмін, очиститься печінка, гарно працюватимуть легені.

Пані Наталія наголошує, що у кожного вдома є часник, та рідко хто знає, що коли ковтнути його зубок у плівочці, мине напад стенокардії, принаймні хворий зможе без загрози життю дочекатися приїзду «Швидкої». Ще один лік є у багатьох на підвіконні. Це – калачики, або, мовою науки – герань. При головному болю чи підвищеному тиску для нормалізації самопочуття достатньо прикласти по два листочка калачиків на зап’ястя і скроні.

Фітотерапевт Наталія Земна підкреслює, щоб це знати, потрібно не лише цікавитися цілющими властивостями рослин, а й не лінуватися. Людям же сьогодні ліньки навіть кашу собі зварити. Ось і виходить, що більшість хвороб люди «заробляють» ложкою.