Зупинилося серце депутата Калуської міськради Сергія Воконоголя

Автор: Зелінська Таня

19 Mar, 2023 17:22

Поділитись публікацією
Зупинилося серце депутата Калуської міськради Сергія Воконоголя

Сталося непоправне горе у Калуській громаді та в депутатській родині – на 55 році життя відійшов у вічність Воконоголь Сергій Євгенович.

Він тривалий час мужньо боровся з підступною недугою. Та, на жаль, перемогти її так і не зміг.

“Сергій Воконоголь – Людина, чиє ім’я назавжди залишиться в пам’яті нашої громади. Притаманна йому активна громадянська позиція проявлялася завжди і повсюдно. Він робив надзвичайно багато добрих справ для людей, за що й мав від них завжди велику повагу та підтримку”, – йдеться у дописі Калуської міської ради.

Сергій Воконоголь був депутатом Калуської міської ради двох скликань, головою фракції «Європейська Солідарність», головою постійної депутатської комісії з питань власності, житлово-комунального господарства та екології, незмінний директор комунального підприємства «Муніципальний ринок», великий ентузіаст футбольного розвитку у громаді.

Міський голова Андрій Найда, депутатський корпус, виконавчий комітет Калуської міської ради висловлюють співчуття родині Сергія Євгеновича у цій непоправній втраті.

Попрощатися з покійним можна буде від 19 березня з 13:30 в кімнаті панахид при Соборі Святих Землі Православної церкви України (пр. Лесі Українки, 21, м. Калуш). Читання Псалтиря о 17:00.

Чин похорону розпочнеться завтра, 20 березня, о 13:00.