Звільняти від люстрації тих, хто був у АТО, треба дуже вибірково, – Дмитро Ярош

Автор: Людмила Баран

18 Жов, 2014 10:26

Звільняти від люстрації тих, хто був у АТО, треба дуже вибірково, – Дмитро Ярош

На прес-конференції 18 жовтня в Івано-Франківську Дмитро Ярош розповів, чи варто звільняти від люстрації тих, хто повернувся із зони АТО. Також лідер Правого сектору радить уважно придивлятися, до учасників бойових дій, які йдуть у політику.

Читайте також: ''Рестарт ''Правого сектора''- на Прикарпатті створюють Народний Рух Дмитра Яроша

“Закон про люстрацію є далеко не досконалий. Його максимально намагалися міняти, щоб зменшувати люстраційний вплив на суспільство. Сьогодні зранку передивлявся новини в Інтернеті і прочитав, що Кернес  призначив відповідальною за люстрацію в Харкові доньку Чечетова. От вам і відповідь про люстрацію”, – сказав Дмитро Ярош.

На його думку, державний апарат сам себе не люструє, а якщо й візьметься до цього, то це буде “чергова фікція і окозамилювання”.

“Поки народ не візьме бразди правління в свої руки і не почне в будь-який спосіб бити тих, хто винний в подіях на Майдані, у розстрілах, у пролитті крові,  хто привів сюди росіян  і дав можливість анексувати Крим і почати теперішній конфлікт, доти не можна  говорити про повноцінну люстрацію”, – вважає лідер Правого сектору.

Також Дмитро Ярош сказав, що від люстрації можна звільнити тих  спецпризначенців з підрозділів “Альфи” та “Беркуту”, які били людей на Майдані і після цього в зоні АТО “змили своїм героїзмом попередні гріхи”, за умови, якщо вони не причетні до більш серйозних злочинів, до розстрілів. “Це вибірково, дуже вибірково треба робити”, – зауважив Ярош.

Крім того,  він сказав, що не всі, хто йде в політику з передової дійсно проявили себе під час бойових дій з кращого боку.

“Там на фронті – не тільки герої. Дуже багато зараз з тих, хто рвонув у політику,  часто в бойових діях взагалі участі не брали, проявляли себе не аж так героїчно. Є комбати, які життя людей клали просто так.  Там теж немає однозначності. Треба на кожного дивитися окремо: хто і що там робив, і в ім’я  чого він там був”, – наголосив Дмитро Ярош.

 

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry