“Звучить як пароль”: Маск забув ім’я своєї чотиримісячної дитини

Автор: Єва Жасминова

11 Вер, 2020 19:50

“Звучить як пароль”: Маск забув ім’я своєї чотиримісячної дитини

Глава Tesla зазначив, що ім’я його сина звучить як пароль.

Глава компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск забув ім’я свого чотиримісячного сина X Æ A-12 під час інтерв’ю. Маска запитали про сина під час відвідування підприємства Giga Berlin для Tesla, яке зараз будується в Німеччині. Один з журналістів запитав: “Як справи у X Æ A-12?», пише Уніан.

Тоді Маск попросив повторити питання, після чого розсміявся і відповів: «О, ви маєте на увазі мою дитину». Глава Tesla зазначив, що ім’я його сина звучить «як пароль», а потім додав, що у хлопчика все відмінно.

X Æ A-12: що значить і як читається ім’я сина Ілона Маска Сина Ілона Маска і співачки Граймс, який народився на початку травня, дійсно звати X Æ A-12, і це не просто випадковий набір букв. У кожної букви є своє значення.

Ось як розшифровується ім’я їхнього сина: X – невідома змінна Æ – за словами Граймс, так на ельфійському пишеться AI, тобто “artificial intelligence” (штучний інтелект). Співачка стверджує, що по-ельфійськи може означати ще й «любов».  A-12 –  це на честь американського літака-розвідника Lockheed A-12, попередника Lockheed SR-71 Blackbird (улюбленого літака Граймс і Маска). A-12 також називають «Архангелом».

Граймс дала два додаткових пояснення: “A в X Æ A-12 можна розглядати ще й як відсилання до її улюбленої пісні “Archangel”. А “X” – до символу 2020 року за китайським гороскопом, білого металевого щура. Ім’я X Æ A-12 читається так само як і пишеться, тобто “Екс Еш Ей – Твелв». За словами Маска, ідея здебільшого належить Граймс. Але відсилання до A-12, улюбленого літака-розвідника Маска, придумав саме він.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...