Звинувачений у злочині директор ТКЕ лише кілька місяців тому звільнився від попереднього кримінального провадження

Автор: Вадим Войтик

31 Aug, 2021 11:00

Звинувачений у злочині директор ТКЕ лише кілька місяців тому звільнився від попереднього кримінального провадження

Директор комунального підприємства “Івано-Франківськтеплокомуненерго” Євгеній Герасименко, звільнення якого через “бурхливі події” анонсував Марцінків, у березні 2021 року був звільнений від кримінальної відповідальності за злочин на попередньому місці роботи. 

Читайте також: Я категорично проти алкоголю: Марцінків анонсував "жорсткі" обмеження на роботу літніх кафе

Про це йдеться в ухвалі Бородянського районного суду Київської області від 12.03.2021 р.

Згідно з ухвалою Герасименко, перебуваючи на посаді у Комунальному підприємстві Київської обласної ради “Бородянкатепловодопостачання” та будучи наділеним адміністративно – господарськими функціями, завдав підприємству збитків на загальну суму 83875 гривень. Через сплив строку давності провадження від 2016 року закрили.

Тим часом Івано-Франківським РУП ГУНП в Івано-Франківській області розслідується кримінальне провадження №42021092010000016 щодо дій посадових осіб КП “Івано-Франківськтеплокомуненерго”. Вони підозрюються у вчиненні злочину, передбаченого  ч.3 ст. 368 КК України  – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

“У нас є по Теплокомуненерго проблеми, тому ми усуваємо керівництво. Протягом тижня шукаємо тимчасово-виконуючого обов’язки. Там у них бурхливі події відбуваються”, – відреагував на слідчу дії міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, який і запросив два роки тому на посаду директора мешканця Київської області Євгена Герасименка.

В лютому 2021 року за поданням Марцінківа депутати міської ради ухвалили рішення про передачу значної частини майна КП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” приватній теплопостачальній фірмі, керівництво якої також проживає у Київській області. Це рішення вже назвали “найбільшою крадіжкою в історії міста”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry