З’явилося розширення, яке показуватиме час до смерті, коли людина заходить у соцмережі

Автор: Єва Жасминова

11 Лип, 2019 21:10

З’явилося розширення, яке показуватиме час до смерті, коли людина заходить у соцмережі

Як повідомляє Platfor.ma, розширення називається Social Media Death Clock. Воно показує користувачеві, скільки йому залишилося жити, коли користувач відкриває Фейсбук, Твіттер, Інстаграм або Ютуб, пише detector.media

Таким чином творець розширення Ентоні Морріс (Anthony Morris) хоче сказати: «Життя надто коротке, щоб витрачати його на соцмережі».

У розширенні потрібно вказати свій вік, після чого програма приблизно вирахує, скільки днів і годин залишилося до смерті користувача. Як тільки плагін буде встановлено, іконки Фейсбук, Твіттер, Інстаграм та Ютуб будуть замінені на череп з перехрещеними кістками і лічильник до вашого прогнозованого останнього дня.

Ентоні Морріс, описуючи Social Media Death Clock в GitHub, вказує що це розширення посилається на вислів memento mori. «Нагадування про нашу швидкоплинність дозволяє задуматися про те, чим ми займаємося. Час — єдине, що ми не можемо повернути. Як ви хочете його провести?» — написав розробник.

Як повідомляв «Детектор медіа», нещодавно у мережі з’явилося розширення, яке дозволяє маскувати перегляд серіалу під час роботи.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...