Зима близько: шість порад водіям, як підготувати авто до холодів від СТО VARTO IF

Автор: Турій Роман

29 Oct, 2023 18:28

Поділитись публікацією
Зима близько: шість порад водіям, як підготувати авто до холодів від СТО VARTO IF

Зимова пора для водіїв – час додаткових викликів та небезпеки на дорозі. Щоб гарантувати безпеку та комфорт поїздок взимку, потрібно підготувати свій автомобіль. 

У мережі професійних автосервісів VARTO IF (що на Калуському шосе 7К та Ботанічній 46Б) в Івано-Франківську розповіли для читачів “Галки” поради, як бути впевненим у надійності свого авто в час морозів, дощових та снігових опадів і ожеледиці. Адже тут щодня готові надати необхідні послуги для надійної роботи вашого авто в зимових умовах. Бо безпека – це пріоритет.

Заміна шин на зимові 

Перший крок до безпечної їзди взимку – це заміна літніх шин на зимові. Якщо у вас не збереглася “гума” з попереднього сезону, спеціалісти СТО VARTO IF допоможуть вам підібрати відповідні шини та виконають їх монтаж професійно та швидко. За попереднім записом і без черг. 

Експерти знають, як важливо мати якісне зчеплення з дорогою в умовах льоду та снігу. Відповідно до регламенту і норм безпеки, рекомендується здійснювати заміну шин на зимові, щойно середньодобова температура опускається до +7°C або нижче. Це забезпечить вам кращу контрольованість над автомобілем в умовах снігу та льоду.

Загальна діагностика автомобіля з акцентом на гальмівну систему

Зимова погода точно підвищить навантаження на гальмівну систему вашого автомобіля. Тому перевірка гальм є надзвичайно важливою частиною підготовки авто до зими. На VARTO IF фахівці виконають повну діагностику гальмівної системи та виправлять будь-які виявлені проблеми.  

Перевірка акумуляторної батареї 

Низькі зимові температури можуть сильно вплинути на стан вашої акумуляторної батареї. Щоб уникнути проблем із запуском автомобіля в холодну погоду, фахівці роблять діагностику акумулятора та, якщо потрібно, замінять його на новий, надійний акумулятор. Адже акумулятор – це серце автомобільної електричної системи, і важливо мати впевненість у ньому, особливо в зимові морози. І не отримати сюрприз при ранковому виїзді на роботу чи подорожі з дитиною у дитсадок чи школу

Увага до свічок запалювання 

Свічки запалювання є ключовими компонентами двигуна. Вони забезпечують правильне запалення палива і впливають на рівень викидів. На СТО VARTO IF нагадують про заміну свічок за регламентом або, якщо ви не знаєте, коли вони останній раз мінялися. Зимові морози можуть посилити навантаження на двигун і, відповідно, на свічки запалювання. Важливо тримати  їх у найкращому стані, щоб запуск двигуна завжди був бездоганним.

Зимовий омивач скла 

Зимовий омивач скла є необхідним для покращення видимості під час снігопаду та налипання бруду на вікнах. На СТО VARTO IF рекомендують залити в авто зимовий омивач, який не замерзає при низьких температурах, щоб ви могли зберігати чисте скло навіть в найхолодніший дні. Це допоможе вам підтримувати безперервну видимість на дорозі та зменшити ризик нещасних випадків.

Щітки склоочисника – замінити

Ефективність склоочисників критично важлива взимку.  Якщо щітки є старими або пошкодженими, вони можуть залишати смуги та водні плями на склі, що погіршить вашу видимість на дорозі та підвищить ризик аварій.

Спеціалісти СТО VARTO IF рекомендують заміну щіток склоочисника, щоб ви мали відмінну видимість під час дощу та снігопаду. На СТО допоможуть підібрати відповідні щітки та встановити їх правильно.

У мережі професійних автосервісів VARTO IF розуміють важливість надійної підготовки автомобіля до зими. Експерти знають, що потрібно кожному авто, незалежно від бренду чи року випуску, і готові надати вам найкращий сервіс. Для вашого комфорту та безпеки на дорозі.

Звертайтеся на СТО в зручний для вас час – тут гарантують професійну та клієнтоорієнтовану підтримку. Окрім обслуговування і діагностики, ви можете замовити всі необхідні запчастини.
А ще тут обслуговують корпоративних замовників. Приймають оплату готівкою чи по перерахунку, щоб зробити процес якомога зручнішим для вас.

Робіть ставку на надійність та безпеку на дорозі, незалежно від пори року разом з СТО VARTO IF.

Шукайте компанію у соцмережах: 

Facebook: https://www.facebook.com/varto.service/
Instagram: https://www.instagram.com/varto.if/ 

Сайт: https://www.varto-auto.com.ua/

Партнерська публікація

Читайте також: Про авто варто дбати: як на СТО VARTO IF поєднують увагу до машини і клієнта (ФОТО)

Теги: