Фіналістка шоу “Від пацанки до панянки” вийшла заміж (ФОТО)

Автор: Жасминова Єва

25 Вер, 2018 21:56

Фіналістка шоу “Від пацанки до панянки” вийшла заміж (ФОТО)

Фіналістка другого сезону реаліті «Від пацанки до панянки» та героїня серіаліті «Пацанки. Нове життя» днями зіграла весілля. І розповіла про нього Новому каналу.

Іра та Вітя разом навчалися у школі. І, як зазвичай буває, після цього їхні шляхи розійшлися. Зустрілася пара зовсім нещодавно, на пляжі, і спершу пацанка не впізнала колишнього однокласника.

” Доля так розпорядилася, що ми зустрілися біля моря. І біля того ж таки моря Вітя зробив мені пропозицію, – розповідає героїня серіаліті Нового каналу «Пацанки. Нове життя».

Освідчення, згадує Іра, було дуже романтичним – Вітя приготував вечерю, купив шампанське, став на одне коліно. От тільки обручку подарував несправжню.

“Я зрозуміла, що він – моє реальне кохання, і одне без одного ми не можемо, – зізнається дівчина. – Взагалі, вважаю, що обручки – це викинуті на вітер гроші, тому Вітя зробив мені її з корка від шампанського.”

Весілля пара відгуляла у рідному місті Херсон. Подругами нареченої стали Галя Полудневич і Юля Чайка – дві інші героїні серіаліті «Пацанки. Нове життя». Також на святі були присутні пацанки з різних сезонів реаліті Нового каналу – Тетяна Коцюба, Даріана Семідоцька та Катерина Дремова. Мала приїхати і Віолетта Шин, але не змогла через стан здоров’я.

” У Херсоні про моє весілля ще довго всі гудітимуть, – хвалиться Іра. – Бо де ви ще побачите наречену, яка у сукні танцює брейк. До речі, вона в мене була дуже дорога й пишна. Але, якщо чесно, мені було незручно, і довго пробути в сукні я не змогла. Тому десь о десятій вечора скинула і її, і панчохи, решту часу веселилася, як нормальна людина.”

Романтичною, як каже пацанка, була і їхня перша з Вітею шлюбна ніч.

” Ми орендували дорогий, за три тисячі гривень, номер, де було все – бар, велике ліжко, – розповідає в деталях Іра. – Вітя розсипав пелюстки троянд, запалив свічки. Випили дорогого шампанського. Але не знаю, чи довго ще буду з ним – думаю, за півроку розлучимося, бо вже трохи мене дістав.”

Джерело : tvgid

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...