Марія Яремчук оголосила про завершення кар’єри

Автор: Турій Роман

16 Тра, 2018 19:52

Марія Яремчук оголосила про завершення кар’єри

25-річна співачка Марія Яремчук приголомшила заявою: вона вирішила піти зі сцени.

Своє рішення артистка назвала свідомим та не імпульсивним. А ще зізналася, що кожен вихід на сцену для неї – як маленька смерть.

Про все це Марія розказала в інтерв’ю на телеканалі ZIK.

“Я зверталася за допомогою до різних психоаналітиків, і ніхто мені не міг нічого сказати. Звичайно, я психологічно здорова людина, але мені було складно виходити на сцену. У мене починалися панічні атаки. Я не соромлюся про це говорити”, – заявила співачка.

Яремчук уперше розказала про страх сцени
“Були випадки, коли я не виходила на сцену, хоча для мене це взагалі незрозуміло, адже я завжди рвалася туди. Для мене кожен вихід на сцену – це як маленька смерть, як Голгофа. Німіє тіло, хочеться бігти”, – зізналася Марія.

Яремчук також наголосила, що насправді її сценічний образ абсолютно не передає її справжню.

“Я глибша, ніж я здаюся. І в якийсь момент я відчула, що я просто не можу більше виходити на сцену. Зовні здається, що я така впевнена малишка, а в середині я такий собі кролик”, – відверто поділилася артистка.

Марія хоче нарешті показати себе справжню
“Та Марія Яремчук, яку ви бачили мене на екрані, це не та, якою я взагалі є. Більше того, коли мене оголошують Марією Яремчук, я одразу починаю поводитися неприродно, трішки по-ідіотськи”, – зауважила дівчина.

Марія також запевнила, що гроші та слава не є її метою.

“Я відчула що таке мати гроші і бути відомою, але мені це не приносить сатисфакції. Мене це не пре”, – зізналася вона.

У 25 років Марія вже встигла розчаруватися у грошах та славі
“Я хотіла досягти якихось шоу-бізнесових галочок, але це не ціль. Я щиро покаялася. І після цього я почала писати, валити музику. Причому підсвідомо, воно просто лилося з мене. Все, що я відчувала, все, що я прожила. Я сіла за рояль і писала одну пісню за 5 хвилин”, – розповіла Яремчук.

“Я глибша, ніж здаюся”, – запевняє Яремчук
Тож тепер Яремчук хоче зробити творчу паузу.

“Розуміючи тепер саму себе, я не бачу сенсу співати ту музику, яку співала, носити те ім’я, яке я носила і той багаж також. Це, мабуть, складно – лишати всі надбання. Як би до них не ставилися, але вони є. “Євробачення”, всі ті кліпи – це багато, і сказати цьому “Бувай!” важкувато”, – наголосила Марія.

Інтрига залишається – що далі робитиме Марія і під яким іменем?
“Я боялася. Я цілий рік приймала рішення. Воно не є імпульсивним. Це не емоція. Це свідоме рішення”, – наголосила Яремчук.

До речі, за спеціальністю Марія – політолог. А ще вона актриса та пробувала себе як режисер.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!