Мішель Обама вдяглася у сукню українського дизайнера

Автор: Турій Роман

10 Жов, 2014 11:00

Мішель Обама вдяглася у сукню українського дизайнера

Перша леді Америки провела п’ятигодинний майстер-клас «Fashion Education Workshop», під час якого була вдягнена в сукню дизайнера з Тернополя.

Українська мода – на високому рівні. Підтверджує це і дружина Барака Обами, яка з’явилась на модному заході в сукні від Наталі Король, студентки Нью-Йоркського університету моди і технології, родом з Тернополя, повідомляє Vogue Ukraine.

На майстер-клас були запрошені 150 студентів, що прагнуть до кар’єри в модній індустрії. Учням випала можливість поспілкуватися з представниками високої моди, розповісти про своє бачення і послухати лекції професіоналів. Серед запрошених була і Наталія, її сукню Мішель Обами обрала після того, як дівчину оголосили переможцем Конкурсу дизайну в Білому домі.

Одну з головних лекцій провела дружина президента США: «Коли справа доходить до індустрії моди, люди часто думають тільки про подіуми, червоні доріжки та про тих, «хто носить це краще». Але правда в тому, що одяг, який ви бачите на обкладинках журналів, дійсно тільки фінальний продукт у дуже тривалому і складному процесі. Мода, насправді, – це пристрасть і творчість, так само як музика, танець чи поезія. Для дуже багатьох людей по всій країні це покликання, це кар’єра, це те, що допомагає їм прогодувати свої сім’ї».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!