Помер російський актор, який назвав українців убогими

Автор: Вадим Войтик

12 Бер, 2018 20:20

Помер російський актор, який назвав українців убогими

В Москві у віці 82 років помер актор Олег Табаков. Найвідомішими словами Табакова про Україну стала фраза, сказана в 2015 році, про те, що всі українці – “убогі і неписьменні”.

В останні місяці про здоров’я Олега Табакова надходила суперечлива інформація. У лютому стало відомо, що більшу частину часу він проводить в стані штучної коми.

Олег Табаков народився в Саратові 17 серпня 1935 року. У 1953 році він вступив у Школу-студію МХАТ, де був одним з кращих студентів. Табаков був одним із засновників театру “Современник”. Він відомий глядачам за ролями в таких фільмах як “Війна і мир”, “Сімнадцять миттєвостей весни”, “Дванадцять стільців” і багатьом іншим. Також Табаков озвучував кота Матроскіна в мультфільмі “Троє з Простоквашино” і “Канікули в Простоквашино”.

Актор був активним прихильником політики президента Росії Володимира Путіна щодо України.

“Я шкодую їх, розумієте? Вони в якомусь сенсі убогі. Біда ж справжня полягає в тому, що в усі часи їх кращі представники інтелекту, літератури – вони в порівнянні з росіянами були десь на другий або третій позиції. Вони і так не дуже просвітлені”, – говорив артист.

У вересні 2014 року Табаков висловив свою позицію щодо анексії Криму Росією, зазначивши, що півострів не має ніякого відношення до України, а самі українці повинні були “вибачитися” за свою реакцію.

“Але все вийшло справедливо. Якби наші українські брати були б розумніші, вони не стали б дискутувати на цю тему. Навпаки, треба було сказати: Вибачте нас, Христа ради! Ми на халяву купилися. Тому що ніякого стосунку Крим до України залежной і незалежной не має”, – висловився раніше Табаков.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...