У кіосках Великобританії продаватимуть “перепустки” на порносайти

Автор: Костинюк Олександр

16 Тра, 2018 02:34

У кіосках Великобританії продаватимуть “перепустки” на порносайти

Британська рада з класифікації фільмів (BBFC) – неурядова організація, що відповідає за класифікацію і цензуру фільмів та ігор – запропонувала продавати в магазинах і кіосках спеціальні «порнопропуски». Передбачається, що з їх допомогою британці зможуть анонімно відвідувати сайти для дорослих.

Ідея спеціальних перепусток виникла в рамках обговорення законодавства, яке дозволить обмежити доступ дітей до порносайтів. Британська влада планує зобов’язати такі ресурси перевіряти вік користувачів. Традиційно для цього використовуються банківські карти: користувач вводить дані на сайті і таким чином підтверджує, що він повнолітній.

У BBFC придумали спосіб підтверджувати вік анонімно, без необхідності вводити особисті дані на порносайтах. Для цього користувачеві потрібно буде купити в кіоску картку з 16-значним кодом та ввести код на сайті, інформує “Територія” з посиланням на “The Telegraph”.

Картка буде коштувати 10 фунтів стерлінгів; при покупці продавець може попросити показати паспорт або водійські права.

Після того, як у Великобританії почнуть контролювати вік відвідувачів порносайтів, BBFC отримає право блокувати ресурси, які не відповідають новим вимогам. Сайтам для дорослих також загрожують штрафи до 250 тисяч фунтів стерлінгів.

«Якщо карти введуть в обіг, вони будуть коштувати близько 10 фунтів стерлінгів. Їх також можна буде використовувати для покупки товарів з віковими обмеженнями, наприклад, алкоголю або ножів».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...