Нардеп Шевченко не захотів, аби країні повернули крадені гроші сім’ї Януковича
04 Вер, 2015 19:30

Читайте також: «ПБС» Шевченка отримає понад мільярд гривень на ремонт дороги на Буковині
Прикметно, що за внесення його на розгляд парламенту проголосували майже всі прикарпатські обранці. Майже, бо два все таки не голосували. Один із них був відсутнім на засіданні, а це нардеп від БПП Анатолій Матвієнко, а інший взагалі не наважився сказати закону ні “за”, ні “проти”.
Останнім є представник Івано-Франківська у Верховній раді від того ж таки БПП Олександр Шевченко. Вочевидь, нардеп вкотре вирішив не брати на себе відповідальності за проголосоване та не натиснув жодної кнопки. Треба зазначити, що для таких як він, на панелі є кнопка “утримався”. Тим не менш, Шевченко нею не скористався. Так само як і випадку зі скандальним голосуванням змін до Костинституції.
Треба додати, що у проекті закону зазначено перелік прізвищ фізичних осіб, щодо яких застосовується особливий режим спеціальної конфіскації: колишній в.о. прем’єр-міністра Сергій Арбузов, екс-прем’єр Микола Азаров, його син Олексій Азаров, екс-міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова, екс-глава адміністрації президента Андрій Клюєв, народний депутат Сергій Клюєв, власник групи компаній “ВЕТЕК” Сергій Курченко, екс-генеральний прокурор Віктор Пшонка, мер Харкова Геннадій Кернес.Крім того, під особливий режим спеціальної конфіскації підпадають юридичні та фізичні особи, яким було передано майно, яке підлягає спеціальній конфіскації, інформує depo.ua
У законопроекті також передбачено, що генпрокурор звертається з клопотанням про застосування особливого режиму спеціальної конфіскації майна в суд за зверненням секретаря Ради національної безпеки і оборони, заступника генерального прокурора, міністра внутрішніх справ, міністра юстиції, голови Служби безпеки України.