Карітас просить підтримати благодійну акцію на користь неповносправної молоді (ФОТО)
16 Жов, 2015 21:41
«Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» просить франківців придбати вироби, виготовлені руками своїх підопічних, під час благодіних ярмарків. У неділю, 18 жовтня, ярмарок відбудеться на парафіях Матері Божої Неустанної Помочі, святого апостола Юди Тадея, святих Володимира і Ольги.
25 жовтня ярмарок пройде на парафіях Христа Царя, Успіння Пресвятої Богородиці, святих Кирила і Методія с. Крихівці, а 1 листопада в Катедральному соборі Святого Воскресіння та на парафії Різдва Господа нашого Ісуса Христа, повідомляє прес-служба Карітасу.
Традиційно кожного року 14 жовтня, в день празника Покрови Пресвятої Богородиці, з благословення правлячого митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина та за підтримки Карітас Відня (Австрія), Карітас України, БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» проводить благодійну акцію по збору коштів для роботи з дітьми та молоддю з особливими потребами.
Благодійна акція розпочалась на парафії Покрови Пресвятої Богородиці та на парафії Преображення Господнього в Івано-Франківську виставками-ярмарками виробів, виготовлених руками неповносправної молоді, яка відвідує Центр дозвілля та соціальної адаптації Карітасу.
«Окрема подяка парохам – отцю Володимиру Супику та отцю декану Борису Гоберу за підтримку ініціатив Карітасу, за заклик до усіх присутніх на Святій Літургії про необхідність служити один одному, а також підтримати акцію. Після закінчення Літургії кожен бажаючий мав можливість скласти благодійні пожертви в скриньки та придбати чудові вироби, в яких вкладена частинка серця підопічних Карітасу. Таким чином, результатом спільної справи в свято Покрови стали зібрані кошти на загальну суму 7 277, 00 грн. Разом ми дали можливість людям з особливими потребами відчути себе повноправними членами нашої громади», — розповідають працівники Карітасу.
Для 46 молодих інвалідів Карітас став другим домом. Більшість набувачів ходить сюди щодня. Тричі на тиждень – з понеділка по середу до роботи центру долучаються молодь, яка проживає в Геріатричному пансіонаті. Когось привозять батьки, а для декого справжньою гордістю є те, що вони навчилися користуватися громадським транспортом і можуть добиратися самостійно.
У Карітасі створені умови для всебічного розвитку та соціальної інтеграції молоді з обмеженнями у суспільстві. Вони працюють у творчих майстернях (виготовляють вироби з бісеру, паперу, дерева), грають у футбол, займаються у спортзалі, вчаться танців, їздять на екскурсії, ходять в кіно, спілкуються з волонтерами, а найголовніше – відчувають, що вони потрібні, і дарують усім свою любов. Працівники Карітасу, волонтери роблять усе для того, щоб діти почували себе в безпеці та мали сприятливий мікроклімат для розкриття особистісного потенціалу та здібностей.
Окрім молодих інвалідів, які проживають в Івано-Франківську, Карітас опікується також дітьми та молоддю з особливими потребами в Богородчанському, Галицькому, Долинському, Коломийському , Калуському, Рожнятівському та Тисменицькому районах Івано-Франківської області. Загалом підтримку та допомогу Карітас надає 240 особам з обмеженними можливостями.
Ця робота потребує великих зусиль, в тому числі і фінансових. Для продовження роботи необхідні кошти для того, щоб забезпечити підопічних харчуванням, матеріалами для роботи у майстернях, організовувати різноманітні культурні заходи, оплачувати світло та газ, а також на оплату праці людям, які працюють з інвалідами.
“Дорога українська громадо! В цей складний час, коли сили кожного з нас направлені на допомогу українській армії, яка з неймовірною мужністю та патріотизмом захищає незалежність нашої держави, ми звертаємось до Вас з проханням підтримати розпочату Карітасом роботу. Докладіть до спільної благородної справи невеличку лепту”, – закликає БФ Карітас.
Благодійні пожертви також можна перерахувати на розрахунковий рахунок БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ»
Отримувач: БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ»
р/р 2600805250617
в ПАТ «Кредобанк»
МФО 325365
Код 13652164
Призначення платежу: Благодійна пожертва для роботи з неповносправною молоддю